56. schůze, 442. hlasování, 26. dubna 2017, 10:56
Novela z. o nelékařských zdravotnických povoláních - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 81 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 5 | 1 | 7 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 2 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 4 | 2 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 81 | 32 | 17 | 39 | 31 |