56. schůze, 545. hlasování, 28. dubna 2017, 10:55
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 102 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 12 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 7 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 10 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 16 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 102 | 1 | 67 | 30 | 0 |