57. schůze, 9. hlasování, 16. května 2017, 15:15
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 49 | N Ne: 99 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 13Z Zdržel se: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 13 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 9 | 6 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 15 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 7 | 14 | 1 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 99 | 23 | 29 | 0 |