57. schůze, 29. hlasování, 16. května 2017, 15:28
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 72 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 8Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 René Číp
- N Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 8 | 0 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 9 | 6 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 10 | 9 | 1 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 3 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 72 | 66 | 24 | 38 | 0 |