57. schůze, 160. hlasování, 25. května 2017, 11:17
Doh. o spolupráci mezi EU a Afghánistánem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 80 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 0 | 7 | 5 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 6 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 2 | 5 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 2 | 5 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 80 | 1 | 40 | 31 | 48 |