57. schůze, 170. hlasování, 26. května 2017, 12:12
Novela z. - občanský soudní řád
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 83 | Je třeba: 42
A Ano: 80 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 64 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 10M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5M Omluven: 6)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3M Omluven: 9)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- M Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 11M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 10 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 7 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 5 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 3 | 0 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 11 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 80 | 1 | 64 | 2 | 53 |