57. schůze, 226. hlasování, 6. června 2017, 15:41
Návrhy Poslanecké sněmovny na propůjčení nebo udělení státních vyzname
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 95 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 9 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 9 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 2 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 0 | 36 | 35 | 34 |