57. schůze, 253. hlasování, 7. června 2017, 11:04
Novela z. na ochranu zvířat proti týrání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 30 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 13 | 1 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 12 | 3 | 9 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 7 | 1 | 4 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 11 | 1 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 91 | 11 | 40 | 28 |