57. schůze, 279. hlasování, 7. června 2017, 12:36
Novela z. o zpravodajských službách ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 132 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 6 | 0 | 3 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 1 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 132 | 1 | 13 | 22 | 32 |