57. schůze, 281. hlasování, 7. června 2017, 12:37
Novela z. o zpravodajských službách ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 1 | N Ne: 109 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 13 | 5 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 5 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 7 | 1 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 14 | 1 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 13 | 1 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 11 | 1 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 0 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 1 | 109 | 12 | 46 | 32 |