57. schůze, 312. hlasování, 9. června 2017, 09:08
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 84 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Václav Valhoda
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 1 | 4 | 3 | 7 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 7 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 13 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 1 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 1 | 3 | 8 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 84 | 3 | 41 | 19 | 53 |