57. schůze, 348. hlasování, 9. června 2017, 12:43
Novela z. o služeb. poměru příslušníků bezpečnostních sborů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 32 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 95 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- N František Vácha
- 0 Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- N Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 René Číp
- 0 Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 8)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- Z Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 14 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 5 | 14 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 8 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 13 | 8 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 3 | 8 | 11 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 6 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 32 | 64 | 95 | 9 | 0 |