59. schůze, 54. hlasování, 28. června 2017, 14:47
Návrh na potvrzení předsedy výboru Poslanecké sněmovny
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 13 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 128 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 18M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Václav Valhoda
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 11M Omluven: 6)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 14M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 0 | 3 | 18 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 0 | 6 | 11 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 0 | 1 | 14 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 2 | 7 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 5 | 14 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 1 | 9 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 13 | 0 | 28 | 128 | 31 |