59. schůze, 56. hlasování, 28. června 2017, 16:20
Novela z. o nemocenském pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 18 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- N Václav Valhoda
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- N Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 7 | 10 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 4 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 7 | 2 | 7 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 8 | 2 | 2 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 8 | 7 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 3 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 18 | 56 | 54 | 33 | 39 |