59. schůze, 154. hlasování, 11. července 2017, 15:43
Doh.o strategickém partnerství mezi státy EU a Kanadou
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 104 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 1 | 7 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 1 | 6 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 1 | 1 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 2 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 104 | 14 | 32 | 16 | 34 |