59. schůze, 165. hlasování, 11. července 2017, 19:44
Návrh na působ. sil MO v Litvě, Estonsku, Lotyšsku a Polsku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 110 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 7 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 4 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 2 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 3 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 110 | 1 | 26 | 18 | 45 |