59. schůze, 166. hlasování, 12. července 2017, 09:06
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 101 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 3 | 6 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 6 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 3 | 4 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 101 | 26 | 37 | 9 | 27 |