59. schůze, 191. hlasování, 12. července 2017, 13:33
Vl.n.z. o statusu veřejné prospěšnosti
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 96 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 0 | 8 | 5 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 6 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 8 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 2 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 2 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 96 | 0 | 41 | 37 | 26 |