59. schůze, 246. hlasování, 14. července 2017, 09:18
Návrh na změnu usnesení PS č. 1678 ze dne 24. května 2017
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 95 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- M Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A František Adámek
- N Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 3 | 6 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 2 | 0 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 3 | 1 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 1 | 2 | 9 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 0 | 1 | 6 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 95 | 19 | 16 | 19 | 51 |