59. schůze, 247. hlasování, 14. července 2017, 09:22
Novela z. o státním rozpočtu ČR na rok 2017
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 122 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- M Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 6 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 1 | 1 | 9 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 122 | 0 | 15 | 12 | 51 |