59. schůze, 286. hlasování, 14. července 2017, 11:47
Vl.n.z. o řízení a kontrole veřejných financí - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 22 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 52 | Z Zdržel se: 102 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11M Omluven: 4)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- M Václav Valhoda
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 7)
- Z František Adámek
- Z Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- M František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Barbora Jelonková
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 9)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 2 | 4 | 11 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 1 | 1 | 7 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 1 | 1 | 14 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 4 | 1 | 10 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 0 | 0 | 11 | 9 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 0 | 7 | 2 |
Celkem | 200 | 22 | 14 | 10 | 102 | 52 |