59. schůze, 303. hlasování, 14. července 2017, 13:59
Novela z., kterým se zmírňují majetkové křivdy občanům ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 81 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 60 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- M Václav Valhoda
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8M Omluven: 7)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 9M Omluven: 9)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 9 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 8 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 5 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 1 | 0 | 6 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 9 | 0 | 9 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 81 | 2 | 50 | 7 | 60 |