60. schůze, 63. hlasování, 8. září 2017, 09:42
Novela z. o zdravotnických prostředcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 33 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Václav Valhoda
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 10)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Barbora Jelonková
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 9 | 5 | 1 | 6 |
Jihočeský | 12 | 1 | 7 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 1 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 7 | 3 | 7 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 6 | 1 | 4 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 1 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 0 | 5 | 3 |
Celkem | 200 | 33 | 68 | 16 | 32 | 51 |