60. schůze, 107. hlasování, 8. září 2017, 13:11
Novela z. o HK ČR a AK ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 83 | Je třeba: 42
A Ano: 3 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 56 | M Omluven: 61 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- Z Václav Valhoda
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 12)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- Z Barbora Jelonková
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- M Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 9)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 4 | 11 | 5 | 5 |
Jihočeský | 12 | 0 | 3 | 2 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 1 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 0 | 2 | 7 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 8 | 6 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 4 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 2 | 3 | 4 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 2 | 4 | 3 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 4 | 4 | 6 | 9 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 3 | 38 | 56 | 42 | 61 |