60. schůze, 113. hlasování, 12. září 2017, 14:24
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 56 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- M Barbora Jelonková
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 4 | 4 | 6 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 3 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 1 | 4 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 3 | 0 | 10 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 56 | 23 | 24 | 54 | 43 |