60. schůze, 114. hlasování, 12. září 2017, 14:25
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 46 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- Z Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- Z Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- M Barbora Jelonková
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 4 | 2 | 9 | 5 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 1 | 3 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 3 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 0 | 7 | 6 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 0 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 46 | 28 | 18 | 65 | 43 |