6. schůze, 16. hlasování, 17. ledna 2018, 18:48
Změna azylové politiky EU a revize tzv. Dublinského protokolu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 36 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 99 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 15M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 2 | 2 | 11 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 1 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 2 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 3 | 0 | 9 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 2 | 2 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 2 | 1 | 15 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 2 | 9 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 36 | 30 | 15 | 99 | 20 |