6. schůze, 75. hlasování, 25. ledna 2018, 09:47
Novela z. - daňový řád - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 65 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- M Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (M Omluven: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- A Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- 0 David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- M Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 8 | 3 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Ústecký | 13 | 5 | 1 | 2 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 4 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 4 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 65 | 46 | 23 | 17 | 49 |