6. schůze, 76. hlasování, 25. ledna 2018, 09:58
Vl.n.z. o distribuci pojištění a zajištění - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 107 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (M Omluven: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- 0 David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- M Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 17 | 0 | 2 | 3 | 4 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Ústecký | 13 | 6 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 4 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 20 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 4 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 107 | 0 | 20 | 24 | 49 |