7. schůze, 23. hlasování, 28. února 2018, 12:48
Návrh na volbu členů Rady Státního fondu kultury ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 93 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 44 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 5)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 4)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 60 Nepřihlášen: 6)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 7 | 5 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 8 | 4 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 14 | 6 | 6 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 4 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 93 | 59 | 44 | 4 | 0 |