7. schůze, 32. hlasování, 28. února 2018, 18:33
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 64 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 8 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 5 | 2 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 10 | 8 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 26 | 8 | 4 | 10 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 6 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 64 | 44 | 53 | 39 | 0 |