12. schůze, 35. hlasování, 11. dubna 2018, 15:39
Novela z. - školský zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 54 | N Ne: 45 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- N František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- N Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 6 | 1 | 10 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 6 | 1 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 4 | 1 | 10 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 7 | 1 | 9 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 54 | 45 | 11 | 69 | 21 |