12. schůze, 42. hlasování, 12. dubna 2018, 09:45
Písemná interpelace J. Michálka na A. Babiše ve věci neutěšených platů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 82 | Je třeba: 42
A Ano: 32 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- 0 Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- 0 Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 5 | 9 | 1 | 9 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 2 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 0 | 4 | 4 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 12 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 6 | 7 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 13 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 2 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 32 | 41 | 63 | 9 | 55 |