12. schůze, 43. hlasování, 12. dubna 2018, 11:08
Novela z. o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 50 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- M Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- M David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 4 | 5 | 3 | 9 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 2 | 2 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 3 | 3 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 0 | 3 | 4 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 4 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 50 | 28 | 31 | 37 | 54 |