12. schůze, 116. hlasování, 19. dubna 2018, 10:11
N.z.o zrušení zákona o zákazu dodávek pro jader. el. Búšehr
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 121 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- 0 Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- N Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 2 | 5 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 121 | 5 | 18 | 18 | 38 |