13. schůze, 40. hlasování, 23. května 2018, 11:54
Vl.n.z. o distribuci pojištění a zajištění - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 1 | N Ne: 150 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 12Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- N Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 20Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 11Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 18 | 1 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 0 | 10 | 0 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 15 | 1 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 16 | 1 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 20 | 0 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 7 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 11 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 1 | 150 | 3 | 35 | 11 |