13. schůze, 134. hlasování, 29. května 2018, 18:06
Vl.n.z. o znalcích, znaleckých kanc. a znaleckých ústavech - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 120 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- Z Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 3 | 7 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 8 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 1 | 2 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 120 | 3 | 10 | 45 | 22 |