13. schůze, 135. hlasování, 29. května 2018, 18:17
Vl.n.z. o soudních tlumočnících a soudních překladatelích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 64 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 8 | 7 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 2 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 3 | 2 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 8 | 4 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 6 | 4 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 64 | 55 | 34 | 24 | 23 |