13. schůze, 144. hlasování, 30. května 2018, 09:19
Novela z. - zákoník práce
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 34 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- N Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- M Dominik Feri
- A Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Robert Pelikán
- M Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 11 | 2 | 3 | 6 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 6 | 1 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 11 | 1 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 13 | 2 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 1 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 34 | 93 | 13 | 39 | 21 |