13. schůze, 184. hlasování, 1. června 2018, 12:05
Vl.n.působ.sil MO ČR v zahr.operacích v letech 2018 až 2020
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 51 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 7M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- M Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- N Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 11 | 0 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 3 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 6 | 1 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 7 | 2 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 13 | 0 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 9 | 1 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 51 | 95 | 6 | 24 | 24 |