16. schůze, 119. hlasování, 10. července 2018, 14:12
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 32 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 130 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 15M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 18M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 2 | 2 | 17 | 1 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 0 | 8 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 2 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 0 | 9 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 2 | 13 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 1 | 0 | 15 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 0 | 1 | 18 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 0 | 9 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 0 | 7 | 3 |
Celkem | 200 | 32 | 14 | 9 | 130 | 15 |