17. schůze, 5. hlasování, 11. července 2018, 21:43
Žádost vlády České republiky o vyslovení důvěry
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 47 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- 0 Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- N Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- 0 Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 10 | 4 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 5 | 10 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 9 | 9 | 6 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 8 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 78 | 52 | 23 | 0 |