19. schůze, 30. hlasování, 11. září 2018, 18:19
Novela z. o prodejní době
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 32 | N Ne: 111 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 14 | 3 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 8 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 1 | 10 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 12 | 2 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 17 | 1 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 13 | 1 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 32 | 111 | 14 | 20 | 23 |