19. schůze, 56. hlasování, 12. září 2018, 15:33
Novela z. o předcházení ekologické újmě a o její nápravě - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 32 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- M Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 4 | 3 | 6 | 7 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 0 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 6 | 1 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 3 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 10 | 1 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 2 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 1 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 32 | 71 | 12 | 59 | 26 |