19. schůze, 57. hlasování, 12. září 2018, 15:34
Novela z. o předcházení ekologické újmě a o její nápravě - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 81 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- Z Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- M Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 9 | 3 | 2 | 7 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 8 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 8 | 3 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 6 | 2 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 81 | 49 | 12 | 32 | 26 |