19. schůze, 67. hlasování, 13. září 2018, 12:06
Víceletý finanční rámec EU na období 2021 - 2027
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 54 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 1 | 4 | 6 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 3 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 4 | 3 | 9 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 3 | 2 | 7 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 1 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 1 | 4 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 0 | 3 | 6 |
Celkem | 200 | 54 | 20 | 30 | 47 | 49 |