19. schůze, 141. hlasování, 19. září 2018, 19:50
Informace vlády o postoji ČR ke glob. paktu o migraci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 48 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 92 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 5)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 0 | 1 | 12 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 2 | 6 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 4 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 1 | 2 | 11 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 1 | 12 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 |
Celkem | 200 | 48 | 7 | 14 | 92 | 39 |