19. schůze, 142. hlasování, 19. září 2018, 19:51
Informace vlády o postoji ČR ke glob. paktu o migraci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 48 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 93 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 15M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12M Omluven: 5)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 1 | 6 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 3 | 4 | 8 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 0 | 2 | 12 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 2 | 1 | 11 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 48 | 7 | 13 | 93 | 39 |