19. schůze, 164. hlasování, 20. září 2018, 11:26
Novela z. o organizaci a provádění sociálního zabezpečení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 122 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 17Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- 0 Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- M Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 17 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 1 | 2 | 9 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 3 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 122 | 0 | 13 | 12 | 53 |