20. schůze, 62. hlasování, 25. října 2018, 12:33
Pozice k nucenému prodeji ARCELORMITTAL a.s. Ostrava
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 129 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 11M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 3 | 3 | 5 |
Jihočeský | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 3 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 129 | 0 | 14 | 13 | 44 |